Sayfalar

23 Eylül 2009 Çarşamba

Yıldız Savaşları Steam'de!

Oyuncuların ismini çok iyi bildiği ve oyunları internetten kolayca satın alabildiğiniz Steam'de, tanıdık oyunları oldukça iyi fiyatlara elde edebiliyoruz, zamanında oldukça konuşulan Star Wars oyunları da bunlardan sadece bir kaçı...

Steam üzerinde $30 USD (ortalama 45TL) fiyatla satışa çıkan Stars Wars Jedi Knight Collection, her ne kadar bazılarımız görmemiş olsak bile çıktığı dönemlerde oldukça başarılı olan yapımları içeriyor.

Star Wars - Knight of the Old Republic ise ne yazık ki bu paket içerisinde yer almıyor, ancak onun Steam fiyatı ise $10 USD gibi oldukça makul bir fiyat.

Orijinal oyunlara ulaşmak, eski zamanlara göre artık oldukça kolay. Şu an değil ama, önümüzdeki günlerde Jedi Outcast, Jedi Academy ve Knight of the Old Republic alacağım oyunlar arasında.

Steam üzerinden oyun oynayanlar varsa, beni egetun ismiyle arayabilirler :)

2 yorum:

  1. Steami linuxe kurabiliyor muyuz ben playonlinux ile kurmaya çalıştım fakat nafile steam kullanıcı adı ve şifremi yazıyorum giriş yapıyor arkadaşlarımdan online olanları gösteriyor 2 sn sonra atıyor bir şey yapamıyorum =/

    YanıtlaSil
  2. Yanlış hatırlamıyorsam Arkadaşlar listesinin görüntülendiği sayfayla ilgili bir sıkıntısı vardı. Bir süredir Linux üzerinde Wine kullanmıyordum. Şimdiyse senin belirttiğin sorunu tekrar edebilmek için ben de Steam kurdum. Wine'ın 1.1.29 sürümüyle açtığım Steam'de yazılar okunamıyordu, haliyle Log-in olayınca neden olamadığımı da anlamadım... Ama bir zamanlar Star Wars: Jedi Academy'i oynayabiliyordum. Daha sonra tekrardan bir denemek lazım.

    YanıtlaSil