Sayfalar

4 Haziran 2010 Cuma

2010 Yaz Okulu Hakkında #1

Arkadaşlar merhaba.

Yeditepe Üniversitesi, Görsel İletişim Tasarımı Bölümü'nün 2010 Yaz Dönemi'nde açılması düşünülen derslerin listesi açıklandı.

Şafak Kömürlü'nün Facebook'taki Yeditepe VCD sayfası üzerinden gönderdiği mesajda; yaz okuluna gelmek isteyenlerin And ALGÜL ile görüşmesi gerektiği belirtiliyordu.

Bugün çğlen saatlerinde And hoca ile telefonda konuştum. Mali işlemlerle ilgili bir bilgi bana veremedi, ancak yeterli çoğunluk sağlanırsa aşağıdaki bölüm derslerinin açılabileceğini söyledi. Bunun haricinde yanılmıyorsam da HUM, TKL ve HTR derslerinin zaten her yaz tek bir section açılarak verildiğini biliyorum.
 • VCD 111 - İş Psikolojisi
 • VCD 146 - Tasarımın Evrimi
 • VCD 215 - İnsanın Bilgiyi İşlemesi
 • VCD 321 - Medya Endüstrilerinde Bilişim Bilimi ve Sistemleri
 • VCD 333 - Evde ve Çalışma Hayatında Bilişim Sistemleri
 • VCD 405 - Kadınlar ve Tasarım
 • VCD 414 - SSiber Hukuk ve Düzenlemeler
Aramızda yaz okuluna gelmeyi düşünenler varsa en geç Pazartesi veya Salı gününe kadar And hocaya bu derslere katılacağını bildirmeli.

Bu arada, eğer HUM, TKL veya HTR gibi bölüm dışı derslerden birini alacaksak doğrudan danışmanımızla, eğer bölüm derslerini almak istiyorsak da And hocayla iletişime geçmemiz gerekiyor.

Herkese kolay gelsin.

8 yorum:

 1. Şu kod olayından kurtulsak diyorum.. hangi dersler bunlar?

  YanıtlaSil
 2. İyi hoş demişsin de And hoca bana sadece kod'ları söyledi. Benim de henüz bakabilme imkanım olmadı. Bahar bana listedeki iki dersin adlarını yazdı.VCD 321 Medya Endüstrilerinde Bilişim Bilimi ve Sistemleri, VCD 333 Evde ve Çalışma Hayatında Bilişim Sistemleri.Bu arada, HTR'nin kredisi de 2'ye inmiş diyorlar. Başka duyan oldu mu bunu?

  YanıtlaSil
 3. 414'ü de ben biliyorum. Siber Hukuk.. Ben geçen yaz aldım ne yapıldığını biliyorum..yardıma ihtiyacı olan varsa iletişime geçebilir :)

  YanıtlaSil
 4. neyse ben yazayım bütün kodlarıVCD 146 Tasarımın EvrimiVCD 321 Medya Endüstrilerinde Bilişim Bilimi ve SistemleriVCD 333 Evde ve Çalışma Hayatında Bilişim SistemleriVCD 405 Kadınlar ve TasarımVCD 414 Siber Hukuk ve Düzenlemeler111 ve 215 yok listede.

  YanıtlaSil
 5. 111 iş psikolojisi215 insanın bilgiyi işlemesi.

  YanıtlaSil
 6. Sağol Ali, listeyi de güncelleyeyim hemen.

  YanıtlaSil
 7. VCD333 için adimi yazdirdim ancak bu dersin açilmasi için henuz yeterli çogunluk saglanamamis. Su an ise açilmasi için yeterli çogunlugun saglanabildigi tek ders ise VCD215. Yaz kampi iptal edilmis.

  YanıtlaSil
 8. Ahanda seçtim derslerimi. HTR'leri aldım, gözüm aydın...

  YanıtlaSil