Sayfalar

11 Haziran 2010 Cuma

Team Fortress 2 fırsatını kaçırmayın!

Team Fortress 2 bu hafta sonu hem ücretsiz, hem de satın almak isterseniz indirmde!

Steam üzerinden dağıtılan oyunlar listesinde yer alan Team Fortress 2, 10 Haziran'da Apple'ın Mac'i için de duyuruldu. Steam'de Mac sürümü yeni duyurulan her oyunda yapıldığı gibi bu hafta da Team Fortress 2 için her iki platformda da özel bir kampanya başlıyor ve bu hafta sonu boyunca oyunu ücretsiz olarak denemenizie imkan sağlıyor. Eğer oyunu beğenir ve satın almak isterseniz o da bu hafta sonu için sadece 10$. Tabi bunun için Steam hesabınızın olması gerekiyor ki, e bunu da ücretsiz edinebiliyorsunuz.


Şu kampanyaydı, bu da beşeşiydi geyiğini bir tarafa bırakırsak söylemek istediğim şey şu ki, bu oyun gerçekten keyifli! Team Fortress denilince aklınıza ilk oyun olan Team fortress Classic gelebilir, şu Half-Life'a mod olarak çıkmış olanından bahsediyorum. Onunla kesinlikle alakası yok! Eğlence dozu yüksek, keyifle oynayacağınız bir oyun Team Fortress 2. Kesinlikle orijinal olarak satın almanızı ve internet üzerinden rahat rahat oynamanızı öneriyorum! Zaten sadece multiplayer olarak oynanabiliyor ve başından saatlerce kalkmadan oynayabiliyorum!

Tavsiye ediyorum, aman diyeyim bu fırsatı kaçırmayın...

Windows veya Mac kullanıyorsanız, oyunu Steam üzerinden rahatlıkla oynayabilirsiniz. Eğer Linux kullanıyorsanız, Wine ile de gayet sorunsuz çalıştığını söyleyebilirim. Steam'in Linux sürümünün bu sene sonuna doğru çıkacağına dair dedikodular da var, aklınızda bulunsun!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder