Sayfalar

24 Haziran 2011 Cuma

Team Fortress 2 Artık Ücretsiz!Benim de uzun zamandır aralıklar oynadığım ve hiç de sıkılmadığım Team Fortress 2, artık Steam üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek ve oynanabilecek.

 

Oyuna gelen ve de "Über Update" olarak adlandırılan güncellemeyle birlikte, Team Fortress 2 an itibariyle hem Mac Os X hem de Windows kullanıcıları için Steam üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor ve oynanabiliyor. Oyunun Steam sayfasına da buradan erişilebilir.

Oyunu daha önceden satın almış olanların hesapları Premium olarak adlandırılıyor ve bugüne kadarki tüm içerikten eskisi gibi faydalanabiliyor. Ancak, oyunu ücretsiz oynayanlar Rare ve Cosmetic Item'ları kullanamayacaklar, Crafting ve Trading imkânları kısıtlı olacak ve eşya hediye edemeyecekler (sadece hediye alabilecekler). Bunun haricinde oyunun genelinde hiç bir farklılıkları olmayacak; tüm harita ve oyun mod'larından da yararlanabilecekler!

Karşılıklı oynayabilmemiz için benim Steam Profil sayfamdan beni arkadaş listenize ekleyebilirsiniz :)

Son olarak, oyunda yer alan her sınıf için bir tanıtım videosu yayınlamayı alışkanlık haline getiren yapımcılar, Über Update ile Meet the Medic videosunu da yayınladılar:

 

1 yorum:

  1. 3-4 hafta önce açılan tf2 türkiye sayfası : www.facebook.com/tf2turkiye 90'dan fazla video uploadıyla,güncel haberleriyle,videolarıyla,fotoğraflarıyla emin adımlarla yoluna devam ediyor.. bu sayfaya girin bir bakın derim..

    YanıtlaSil